Actueel weer Antwerpen (Oost)
Laatste update: 2026-05-02 om 11:01 uur * gegevens meer dan 3 uur oud!
| Temperatuur | 17.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit ZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.0 hPa |
| Barometer trend | 0.0 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 45.1 km/u om 14:57 u |
| Minimum temp. | 6.7 °C om 05:57 u |
| Maximum temp. | 27.2 °C om 16:57 u |
| Windchill | 19.0 °C |
| Hitte index | 17.6 °C |
| Dauwpunt | 13.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 78.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:11 u |
| Zon onder | 21:06 u |